Takács - Bartik, Vitéz, Kiss, Sipos, Radics, Bús, Mészáros, Lajkó, Geszti (Vasiljevic), Kárpács: mint az összeállításból is kiderül, az U17-ből érkezett erősítés a csapathoz, mely a fiatal, 2000-es és 2001-es játékosokkal a bajnoki címért küzdő újpestiek ellen is remekül helytállt.
A hazaiak támadási kísérleteit a Grosics védelme idejében elfojtotta, az ellentámadásainkban viszont kellő veszély volt. Gólt mégis csak az UTE szerzett, a 68. percben egy 25 méterről beívelt labdát a lilák támadója az elalvó védők mellett le tudta venni, majd a kapuba is sikerült helyeznie, ezzel lett 1-0 a vége.
- Egy bajnokesélyes csapat ellen játszottunk. Sok sérüléssel küzdünk, ezért fel kellett hoznunk négy embert az U17-ből, ketten játszottak is. A gólt egyéni hibából kaptuk, ezen kívül az UTÉ-nek nem is volt helyzete. Fegyelmezetten, jól védekeztünk, és vezettünk pár olyan kontrát, melyekből ha gólokat szerzünk, nyerhettünk volna - nyilatkozott Popovits Pál vezetőedző.
A képen Vitéz Márk, aki a védelem tagjaként állt helyt az erős UTE otthonában.


Szeged- Csanádi Egyházmegye
Karácsonyi János Római Katolikus Gimnázium
Nádi Boldogasszony Plébánia
Göndöcs Benedek Középiskola Szakiskola és Kollégiumai
SPA hungary holding 