Két remek győzelem után ugyan becsúszott egy vereség a még most is 100 százalékos Kecskemét ellen, de aztán újra nyert a csapat, és bizakodva várhatta szombaton a Nyíregyházát. A vendégek a mieinkkel éppen ellentétesen, két vereséggel indítottak, azután viszont legyőzték a Sopron és a Veszprémet.
A Grosics a Nagy - Trescsula (Hevesi), OVszák, Bohák, Illés, Zelik, Lestyán, Tyahur, Krizs (Kocsis), Klebecskó, Irházi összeállításban lépett pályára, és úgy tűnt, folytatja a jó sorozatot. A 4. percben Krizs Erik szerezte meg a vezetést, a Spartacus a 27. minutumban egalizált. A gyulai gárda nem sokáig hagyta örülni a nyírségieket, az egyenlítés után két perccel Zelik Csaba révén ismét nálunk volt az előny. A szünetre mégis egyenlő állással vonulhattak a felek, mert bár a Grosics előtt adódtak ugyan nagy lehetőségek, de a Nyíregyháza a 36. percben egyenlített. Ez is úgy esett, ahogy az első, nálunk volt a labda, megszerezték, és berúgták.
A második félidőben a mieinknek kevesebb lehetőségük volt, egy nagy kapufáig jutottak a fiúk, a védekezésünk viszont sajnos nem idézte a korábban látottakat, a vendégek előbb egy számunkra szerencsétlen találattal fordítottak, majd egy kontra végén be is biztosították győzelmüket. A vége: Grosics - Spartacus 1928 2-4.
- Nagy tévedés volt a mai játékunk, az ellenfél úgy nyert, hogy szinte meg sem izzadt. A legjobb hazai első félidőnket produkáltuk jó labdatartással és támadásépítéssel, de a védekezés gyenge lábakon állt, nagyon sok hibát vétettünk. A jövő héten javítanunk kell - nyilatkozott Kovács Rudolf vezetőedző.
A képen Krizs Erik,aki ugyan hamar megszerezte a vezetést, de most nem a Grosics győzött.


Szeged- Csanádi Egyházmegye
Karácsonyi János Római Katolikus Gimnázium
Göndöcs Benedek Középiskola Szakiskola és Kollégiumai
Nádi Boldogasszony Plébánia
SPA hungary holding 