Kiütéses győzelmet aratott a Grosics Akadémia U-17-es csapat

Máté János U-17-es csapata a negyedik helyezett Makó FC-t fogadta. A bajnokságban jó szereplő Makó legutóbb a rivális Hódmezővásárhelyt verte 4:3-ra. Az előjelek alapján jó mérkőzésre volt kilátás.

Az Akadémia játékosainak iskolai osztálytársai szép számmal kilátogattak a mérkőzésre. A szimpatikus gesztus megkétszerezte a Grosics Akadémia harci kedvét és már a 13. percben Hegedűs (2) és Fazekas góljaival 3:0 arányban elhúztunk. De a gólparádénak nem volt vége, mert Manga is betalált és Hegedűs ismétel két gólt szerzett. Az ellenfél 11-ból és egy akciógólból szépített. A csapatok 6:2-es gólkülönbséggel mentek pihenni. A második félidőben is folytatódott a gólgyártás, Manga mesterötöst rúgott ! A makóiak csak követni tudták az akadémistákat és a végeredmény 11-5 lett.

Jók: Manga, Hegedűs, Fazekas

Máté János edző: Sérülések miatt több meghatározó játékosomat nélkülöző csapatom, az előttünk álló Makót látványos, gólokban gazdag mérkőzésen megérdemelten győztük le. Gratulálok a játékosaimnak.