Nem talált legyőzőre eddig a SZEOL, igaz, a Tisza-parti alakulat csak két meccset játszott. A Szeged-Csanád Grosics Akadémia gyulai gárdája is veretlenként érkezett a szombat déli találkozóra, melyen Takács László tanítványai a Lovas (Soltész) - Varga, Csatlós, Berki (Csiki), Bihari (Schneider), Botta-Dukát (Püski), Szabó Á. (Pelle), Pikó, Szabó L., Lőrincz K., Nagy B. (Györfi) összeállításban léptek pályára.
Az első percektől izgalmas, lüktető, olykor látványos mérkőzést játszott a két együttes. Az első félidőben aktívabb volt támadásban a Grosics, a fiúk kifejezetten jól kerültek helyzetbe, de egyetlen egyszer sem tudták bevenni a szegedi kaput. A hazaiak leginkább gyors ellentámadásokra építettek, de az előrevágott labdák tisztázásából még Lovas Benjamin is kivette a részét, így a mi kapunk előtt különösebb izgalomra ezen alkalmakkor nem volt ok.
A második félidőben már koncentráltabbak voltak a fiúk a befejezéseknél, ennek pedig meg is lett az eredménye. A hatvanötödik percben Szabó Ádám cselezett ki egy védőt, majd az érkező kapust, utána az üresen érkező Nagy Bence elé tálalt, aki nem hibázott. A nyolcvanegyedik percben Nagy Bence szöglete után Szabó Ádám fordult le az ellenfélről, majd Botta-Dukát Bálint passzolt a kapuba. Alig három perc telt csak el, amikor egy szép csel után Varga Pál ívelt középre, Szabó Ádám pedig a léc alá fejelt, beállítva a 3-0-ás végeredményt.
- Igazi hírverő meccset játszottunk egy erős ellenféllel, jó játékvezetés mellett. Ők is bátran futballoztak, nem álltak be védekezni, ahogy mi is inkább a támadásokra koncentráltunk, de közben a védelmünk is remekül működött. Gratulálok a fiúknak, sokat és jól dolgoztak, joggal járt a vastaps a meccs végén - értékelt Takács László vezetőedző.

Szeged- Csanádi Egyházmegye
Göndöcs Benedek Középiskola Szakiskola és Kollégiumai
SPA hungary holding
Karácsonyi János Római Katolikus Gimnázium
Nádi Boldogasszony Plébánia 