U19: vereséggel búcsúztatták az évet

398292761-737215308426964-704804954716130366-n-1.jpg

Nem sikerült jól a Szeged-Csanád Grosics Akadémia gyulai, U19-es szezonzárója. Takács László tanítványai négy meccses, veretlenségi sorozattal a hátuk mögött érkeztek szombaton Budapestre, az Ikarus BSE otthonába. A mieink a Pojendán - Láposi, Berkes (Püski), Nagy Á., Fehér, Nagy B., Balogh, Deme, Csomos, Girdan (Lőrincz K.), Schneider összeállításban léptek pályára. 

Nem kezdődött rosszul a mérkőzés gyulai szempontból, a fiúk több szép támadást vezettek, ezekből leginkább a hazai kapus bravúrjainak köszönhetően nem lett gól. Egy véleményes találat után az Ikarus a 27. perben megszerezte a vezetést, a szünetig pedig megduplázták az előnyt a jól futballozó, erős támogatást kapó fővárosiak. 

A második félidőben a grosicsos védelem is hibázott, de olyan gólt is kapott a csapat, mely sok pályán nem lett volna az. A végén az Ikarus 5-0-ás győzelmet könyvelhetett el.

- Nem egyszerű nyilatkozni egy ilyen mérkőzés után. Az első periódusban több gólos előnyt szerezhettünk volna, de az ellenfél kapusa bravúrokat mutatott be. a folytatásban benne volt a vereség, hibáztunk is, de a játékvezetők jelentős előnybe hozták a hazai csapatot, így túlzó gólkülönbségű vereséget szenvedtünk. A szezonnal kapcsolatban azt mondhatom, hogy voltak meccseink, amikor a hozzáállás mellett a játékunk is jó volt - értékelt Takács László vezetőedző. 

A fotó korábban készült.