Kecskemétre látogatott vasárnap délelőtt a Szeged-Csanád Grosics Akadémia gyulai, U19-es együttese, mely a Szabó - Laposi, Berkes (Püski), Nagy Á., Hagymási, Fehér, Nagy B., Lőrincz K. (Lestyan-Goda), Balogh, Csomos, Matiuta (Györfi) összeállításban lépett pályára. A pályán végig kiegyenlített küzdelem folyt, legalábbis ami a mezőnyjátékot illeti. Sajnos a gólszerzéssel a mieink hadilábon álltak, bár helyzeteket - főleg az első félidőben - sikerült kialakítani, közben a Kecskemét nem sok veszélyt jelentett a mi kapunkra.
A szünetben egy gólos előnnyel kecskeméti előnnyel fordultak a csapatok. A második félidőben sem változott a játék képe, a Grosics a helyzetek alapján egyenlíthetett volna, a hajrában viszont a hazaiak két szerencsés találattal lezárták a nyitott kérdéseket, a végén így 3-0-ás győzelmet arattak.
- Jó meccset játszottunk, de sajnos az egyéni hibák megpecsételték a sorsunkat. A játék képe alapján egy szorosabb eredmény reálisabb lett volna - értékelt Takács László vezetőedző.
A fotó korábban készült.

Nádi Boldogasszony Plébánia
Szeged- Csanádi Egyházmegye
SPA hungary holding
Karácsonyi János Római Katolikus Gimnázium
Göndöcs Benedek Középiskola Szakiskola és Kollégiumai 