Tóth Dániel tanítványai először a Budafokkal csaptak össze. A fiúk nagy kedvel és lendülettel kezdek, sok párharcot megnyertek, illetve jól működött a letámadás, aminek meg lett az eredménye, hiszen megszereztük a vezetést. Azonban az ellenfél sem hagyta magát, és a hátsó alakzat hibáit kihasználva 2-1-re nyert.
Ezután a Szajol ellen mérkőzés következett, amelyen hamar érvényesítettük az akaratunkat, és magabiztosan nyertünk.
A csoport utolsó mérkőzésén a rendező egyesület csapata, a Szanda Focisuli várt ránk. Itt a tét a továbbjutás volt, aki nyer, az már a legjobb négy csapat közé kerül. Mindkét csapat meg akarta nyerni a mérkőzést, így nagy iram és rengeteg kemény párharc jellemezte a találkozót. A Szanda kétszer szerzett vezetést, amire mi is tudtunk reagálni, a végén pedig 4-2 arányban nyertünk, így elődöntőt játszhattunk. - A mi játékunk összetettebb és kreatívabb volt, jobban akartunk - értékelte a találkozót Tóth Dániel.
Az elődöntőben a "B" csoport első helyezettje, a jó erőkből álló Szentes ellen léptünk pályára. Igazából hamar eldőlt, hogy a szentesi csapat fog a döntőbe jutni, különösebben nem tudtuk meg nehezíteni a dolgukat, így 4-0-ra nyertek.
A bronzmérkőzést a korábbi csoportellenfél Budafok ellen játszottuk. Igyekeztünk minden energiánkat mozgósítani erre a mérkőzésre, sikerült is két gólos előnyt kiharcolni. Ahogy telt az idő, úgy egyre jobban látszódott, a gyerekeken, hogy elfáradtak. A Budafok egyenlített, majd utolsó egy percben szerzett góllal 3-2-re nyert, így a Grosics a negyedik helyen zárt.
- Elégedett vagyok, mert nagyszerűen helytálltak a gyerekek, mindent megtettek egymásért és a csapatért, kreatívan, magabiztosan játszottak. A nap végén azért szomorú volt mindenki, hiszen a játék képe és az egész napos teljesítmény után igazán megérdemelték volta a harmadik helyezést. Viszont dicséret illeti őket, és ezt meg is beszéltük, hogy idővel az edzéseken és az ilyen tornákon tanultak vissza fognak köszönni. Arra kell törekednünk ebben a korban, hogy egyéniségeket, neveljünk, akik később csapatszinten is meg fogják állni a helyüket - fogalmazott Tóth Dániel edző.
Az emléktorna gólkirálya Bucsai Ármin lett, aki összesen tíz találattal járult hozzá a csapat sikeréhez.
A csapat tagjai: Laukó Tamás, Tollas Bence, Komlósi Benedek, Balogh Attila, Tóth Marcell, Vass Imre, Bucsai Ármin.

Göndöcs Benedek Középiskola Szakiskola és Kollégiumai
SPA hungary holding
Karácsonyi János Római Katolikus Gimnázium
Nádi Boldogasszony Plébánia
Szeged- Csanádi Egyházmegye 