Grosics Akadémia -Kecskeméti TE 2:2

A HLSZ Kupa 3. fordulójában a Kecskemét NB.I ben szereplő U-17.-es csapatával találkoztunk. Nagy volt a várakozás a csapatban,mert igazi értékmérő volt a mérkőzés.Nem csalódtunk. Bátran kezdtünk,nagy nyomás alá helyeztük az első perctől kezdve a vendégeket. Az első harmad 0-0 volt, a második harmadban egy ellentámadás után szögletből, érintés nélkül gólt kaptunk.

A harmadik harmadban két szép akciógólt lőttünk. 2:1-re vezettünk. Megnyertnek reméltük a mérkőzést,de 3 perccel a vége előtt (101.percben) saját hibánkból kiegyenlített az ellenfél. A mérkőzés összképét tekintve győzelmet érdemeltünk volna 95-ös korosztállyal kiálló NB-I-es csapat ellen.

Itt jegyzem meg,hogy nálunk a 18-as keretből 10-en a 96-os korosztályhoz tartoznak.Négy meghatározó emberünk hiányzott, ennek ellenére jó eredményt értünk el. Az egész csapat játékával elégedett voltam,kiemelkedően játszott: