Nem kevesebb, mint harminc játékos lépett pályára az őszi szezonban, ez az adat is mutatja, hogy ekkor még a formálódás időszakát élte az újjáalakult korosztály. - Az augusztus 28-án rajtoló bajnokságot a lehető legrosszabbul kezdtük - emlékezett a kezdetekre Kovács Imre. A gárda vezetőedzője felidézte, az első találkozók rendre nagyobb arányú vereséget hoztak, az első győzelmünket a Hódmezővásárhely ellen szereztük meg hazai környezetben, 7-5 arányban. Nagyjából ez jellemezte az egész őszt, vagyis általában sok gólos mérkőzéseket játszott a Grosics, melyeken négy győzelmet arattak a fiúk.
- A megszerzett négy győzelemmel elégedett voltam, nem játszottunk az ősz folyamán döntetlent. Amivel viszont egyáltalán nem voltam megelégedve, az a nyolc vereség, ráadásul mindegyik nagyobb arányú volt. A ősz folyamán mi kaptuk a legtöbb gólt a mezőnyben - mondta Kovács Imre.
A téli felkészülést január 17-én kezdte el a csapat 16 játékossal, a keret a Mezőberényből érkező Forrás Márkkal bővült, viszont többen távoztak, Borszéki Dániel például az MTK-hoz igazolt. - A felkészülés időszakában a csapat jobb erőállapotba hozása, és az ősszel sokszor kapituláló védelem rendbetétele volt a fő feladatom - fogalmazott Kovács Imre. - A védelmi vonalat sokkal magasabban húztuk meg, így nem hagyva területet az ellenfél lapos labdakihozatalára. Sokat gyakoroltunk a letámadásokat, és a labdaszerzés utáni gyors átváltással gyors támadások vezetésével próbálkoztunk. Sokkal nagyobb hangsúlyt fektettem az oldalváltásokra, amik még a bajnokság végeztével sem voltak kellően gyorsak.
A Grosics tavasszal három győzelem mellett két döntetlent ért el és hét vereséget szenvedett. Az igazi különbség az őszhöz képest az, hogy egy mérkőzést kivéve valamennyi találkozó szoros eredményt hozott, sokszor csak kevésen múlt a pontszerzés. Az ősszel bekapott 76 gólt tavaszra sikerült 24-re redukálni. A bajnokság ezen időszakában a Törökszentmiklós, az OMTK-ULE és a Kiskunhalas sem talált a kapunkba. A képet némileg árnyalja, hogy kevesebb találatot értünk el tavasszal, az őszi harminc után csak huszonegyszer sikerült bevenni az ellenfelek kapuját.
Varga József lett a házi gólkirály
Az év végére Varga József-Dominik 13, Hoffmann Patrik 7, Mester Rares Traian Ioan és Mészár Sándor 6, Rácz Márkusz 4, Pasc Ionel-Alexandru 3, Fejes Bence, Nyerges Sándor és Hegedüs Máté 2, Forrás Márk, Nagy Dominik és Zelicskovics Máté 1 gólig jutott. Az egész bajnokság során egyetlen egy piros lapot kapott a gárda, az Varga József nevéhez fűződik.

SPA hungary holding
Nádi Boldogasszony Plébánia
Karácsonyi János Római Katolikus Gimnázium
Göndöcs Benedek Középiskola Szakiskola és Kollégiumai
Szeged- Csanádi Egyházmegye 