Általános 2022. 05. 11. szerda, 19:23

A listavezető Dunaharaszti otthonába látogatott a szerdai bajnokin a Szeged-Csanád Grosics Akadémia gyulai, U17-es gárdája, mely a Lovas - Zelicskovics, Pikó (Lévai), Stir, Hegedűs (László), Fejes (Téglás), Horváth, Fehér, Szabó Á., Nagy B., Cseri R. (Szelezsán) összeállításban próbálta megnehezíteni a bajnokesélyes dolgát. Takács László zárt védekezésre és abból vezetett kontrákra kérte tanítványait. Ennek ellenére a hazaiak alig több, mint tíz perc elteltével már 2-0-ra vezettek. A tartalékos Grosics nem adta fel, és a letámadás sikert hozott, két Fejes találattal ugyanis kiegyenlített a csapat. A második félidőben már több volt a hiba gyulai részről, a hazaiak pedig góllal büntették ezeket. A végén a Dunaharaszti 5-2 arányban győzött.

- Jobb eredményt is elérhettünk volna, de a második félidő alapján megérdemelten nyert a Dunaharaszti - nyilatkozott Takács László vezetőedző.

A képen Fejes Bence, aki két gólt szerzett a szerdai bajnokin.