- Új, ismeretlen bajnokság várt ránk, az első fordulókban mindjárt a legerősebb csapatokkal mérhettük össze erőnket. Ezekből a mérkőzésekből nem jöttünk ki jól, nagy volt a korkülönbségből adódó fizikai különbség az ellenfelekkel szemben. Taktikai szempontból talán kevésbé voltunk elmaradva. Nem könnyítette meg a helyzetünket, hogy több játékos az U14-ben is pályára lépett, így a meghatározó emberek jelentős része kettős terhelés alatt állt egész ősszel - elevenítette fel a kezdeteket Vantara Zoltán. A csapatot Szarvas Jánossal felkészítő szakember emlékeztetett, lényegében eltelt a bajnokság negyede, mire alkalmazkodtak, de a továbbiakban is sok volt az egyéni hiba és a kapott gól. A tényszerűség kedvéért azért mindenképpen ide kívánkozik, hogy Szolnokon, a három gólos Mohácsi Dávid vezérletével fontos, 5-2-es győzelmet könyvelhettünk el az amúgy a középmezőnyben záró Tisza partiak ellen. A másik fontos, örömteli eseményre Balmazújvároson került sor, ekkor Kovács-Kulcsár Ákos klasszikus mesterhármasának köszönhetően 3-0-ra nyertünk a sereghajtó ellen. Mindez nemcsak lélektani szempontból volt nagyon fontos, hanem azért is, mert a hajdúságiak az utolsó két fordulóban négy pontot szereztek, vagyis közel kerültek a tagság meghosszabbítását jelentő, tizenharmadik helyhez.
- A célunk a bennmaradás, erre jelen állás szerint minden esélyünk adott. Ennek ellenére fontos lenne, hogy tavaszig új emberek érkezzenek a csapathoz. Számításaink szerint négy-öt olyan mérkőzés lehet majd, melyeken esélyünk lesz pontokat szerezni. Ha ezeken a találkozókon jól teljesítünk, akkor nem lesznek gondjaink - fogalmazott Vantara Zoltán.
Az ünnepi időszakra mindenki kapott edzéstervet, a januárban kezdődő felkészülést várhatóan a Füzesgyarmat, a Békés és a Szentes idősebb korosztályai elleni edzőmeccsek teszik majd teljessé.
A képen a csapat a novemberi, balmazújvárosi győzelem előtt látható.

SPA hungary holding
Szeged- Csanádi Egyházmegye
Karácsonyi János Római Katolikus Gimnázium
Göndöcs Benedek Középiskola Szakiskola és Kollégiumai
Nádi Boldogasszony Plébánia 