U16: gólzáporos pontosztozkodás

4-4-es döntetlent játszott az Újpest FC ellen U16-os csapatunk, mely a Csúri - Csák, Urbán, Sebestyén, Szűcs, Lénárd, Csorba (Kanyó), Korosztil, Hajdú, Csípai (Gyuga), Rácz összeállításban lépett pályára a szombati, gyulai bajnokin.

Szűcs Zsolt és Csípai Márk találataival a 14. percben már 2-0-ra vezettünk, s bár a vendégek szépítettek, a szünetre Szűcs Zsolt újabb góljának köszönhetően mégis jelentős előnnyel vonulhatott a Grosics. A pihenő után gyorsan szépített az ÚFC, de Lénárd Máté révén hamar visszaállt a kétgólos különbség. Az ő gólja után két perccel viszont megint egy volt a különbség. A végeredmény a 78. percben alakult ki, 4-4 után újabb találat már esett, így meg kellett elégednünk egy ponttal.