U15: vissza kell nyerni a motivációt!

takacs-laszlo-u15.jpg
Kemény edzéseken vesznek részt ezekben a napokban U15-ös csapatunk tagjai. Takács László, a gárda vezetőedzője azt mondta, elsősorban az akarati tényező fejlesztésére van szükség.

Sok tapasztalatot, viszont kevesebb sikerélményt szerzett a keret tavaly, az NB I-es bajnokság küzdelmei során. Most viszont adott a lehetőség, hogy szép győzelmeket arasson a csapat. Az NB II-es, dél-keleti csoport küzdelmeire Takács László készíti fel a fiúkat. 
- Távozott pár játékos, de vannak érkezők is, ők egyértelműen erősségei lehetnek a társaságnak. Alakul a létszám, érkezett két új kapus, és hasznosak voltak az U14-gyel közös edzések - mondta a szakember. Takács László szerint mind technikailag, mind játékban előrébb kell lépni, ugyanakkor a legfontosabb az, hogy a fiúk motiváltak legyenek. 
- A legnagyobb hiányosságot az akarat terén látom, ezen mindenképpen változtatni kell. A bajnoki rajtig hátralévő időben motiválttá kell válniuk a fiúknak, el kell hinniük, hogy többre képesek. A cél az, hogy az első négy hely valamelyikén végezzünk. Ezért megteszünk mindent, és persze fontos, hogy a játékosok egyre jobbak legyenek - hangsúlyozta.