Esélyeshez méltóan kezdett a Nagy - Ovszák, Bohák, Illés, Zelik (Kuzán), Bidzilya (Trescsula), Lestyán, Telinger (Klebecskó), Tyahur, Krizs (Percze), Bojtos (Kocsis) összeállítású Grosics Akadémia a Sopron elleni, pénteki bajnokin. Az igyekezet a 26. percben érett góllá, Ovszák Dávid egy szöglet után helyezett a vendégek kapujába. Három perc telt el, amikor érkezett Bojtos Tamás, és máris 2-0 volt ide.
A találkozó képe végig gyulai fölényt mutatott, az ellenfél egyetlen alkalommal került helyzetbe egy mélységi labda után, de Nagy Szabolcs hárított. A gólgyár a második félidő derekán indult be újra. Bojtos Tamás a 64. és a 78. percben volt újra eredményes, utóbbi találatot büntetőből érte el. A 88. percben az alig negyedórája pályán lévő Klebecskó Csongor szerezte meg a labdát az ellenfél kapusától, és értékesítette is a lehetőséget, ezzel állította be az 5-0-ás végeredményt.
- Odatették magukat a fiúk, gratulálok nekik! A játékkal és az eredménnyel is meg vagyok elégedve. Ha az utolsó helyezett ellen is, de egy hosszúra nyúló rossz sorozatot szakítottunk meg - nyilatkozott Kovács Rudolf vezetőedző.
A képen Bojtos Tamás, aki klasszikus mesterhármassal segítette csapatát.


Nádi Boldogasszony Plébánia
Karácsonyi János Római Katolikus Gimnázium
Szeged- Csanádi Egyházmegye
Göndöcs Benedek Középiskola Szakiskola és Kollégiumai
SPA hungary holding 